Biostinex – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Biostinex je nový doplnok na chudnutie a spaľovanie tukov, ktorý vám umožní prirodzene spaľovať prebytočný telesný tuk z vášho tela.

Biostinex je nový doplnok na chudnutie a spaľovanie tukov

Čo je Biostinex?

Doplnok Biostinex na báze čínskeho zeleného čaju je prírodný produkt určený pre ľudí, ktorí chcú spaľovať tuk a vyrysovať svaly. Je ideálny pre športy s veľkým množstvom kardia a pre všetkých športovcov, ktorí chcú schudnúť zdravým spôsobom bez toho, aby obetovali svoju kondíciu. Poďme sa podrobne dozvedieť, o čo ide, či je Biostinex naozaj vhodný pre každého a čo si myslia ľudia, ktorí ho používali a používajú.

Ako funguje Biostinex?

Vďaka úplne prírodnému doplnku na rastlinnej báze je Biostinex veľmi obľúbeným produktom. Každá plechovka Biostinex obsahuje 30 kapsúl po 500 mg, ktoré sa zapíjajú vodou.

Hlavným účinkom tohto doplnku na chudnutie je inhibícia lipogenézy alebo syntézy tukových molekúl, ničenie tukového tkaniva a tým napomáhanie chudnutiu.

Biostinex pomáha zbaviť sa prebytočného brušného tuku aj v pokoji. Určené pre ľudí, ktorí nemajú veľa času venovať sa fitnes a posilňovni. Účinný produkt, ktorý môžu užívať ženy aj muži starší ako 18 rokov.

Zloženie kapsúl Biostinex

Biostinex kapsule sú výživovým doplnkom obsahujúcim iba prírodné zložky. Zloženie kapsúl je zabezpečené radom všetkých prírodných produktov, bez chemikálií, syntetických látok alebo iných látok, ktoré môžu spôsobiť vnútorné a vonkajšie problémy v tele, ktoré sú schopné zlepšiť fungovanie tela a vstrebávanie tukov.

V každom Biostinex balení nájdete tieto zložky uvedené na obale výrobku:

 • L-tyrozín: najlepší zdroj kyseliny chlorogenovej a kofeínu.
 • L-karnitín: účinná látka na chudnutie a spaľovanie tukov, ktorá je nevyhnutná v najlepších doplnkoch na trhu.
 • Výťažok z listov čínskeho čaju : reguluje hladinu cukru v krvi a poskytuje sacharidy optimálnym spôsobom pri chudnutí.
 • Vitamín C : odstraňuje nervový hlad a pomáha vám jesť pravidelnejšie.

Zloženie Biostinex je 100 % prírodné, bez parabénov, silikónov a iných telu škodlivých látok. Na trhu je veľa rôznych doplnkov, ale okrem ich účinku ich odlišuje aj ich zloženie. Vždy stavte na prírodné produkty.

Prečítajte si  Ideal Slim kvapky 20 ml

Zloženie kapsúl Biostinex

Ako používať tablety Biostinex? Dávkovanie

Užívanie doplnku Biostinex na báze kofeínu je pomerne jednoduché a nevyžaduje si žiadne zložité kroky. Jeho každodenným a dôsledným užívaním telo chudne, vyrysujú sa svaly a predovšetkým nedochádza k jojo efektu na postave, t. j. k zrýchlenému úbytku hmotnosti, po ktorom nasleduje náhly prírastok hmotnosti, takže sa stráca všetka vynaložená námaha a príjem Biostinex.

Biostinex sa naozaj veľmi ľahko používa a môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou, pretože praktický obal sa dá pridať aj do tašky alebo kabelky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca odporúča užívať jednu tabletu pol hodiny pred jedlom:

 • Naplňte pohár vodou;
 • užite jednu kapsulu z balenia;
 • Užívajte 1 kapsulu 30 minút pred obedom alebo večerou;
 • V oboch prípadoch prehltnite kapsulu a zapite ju dostatočným množstvom vody.

Aby tablety dobre fungovali, neodporúča sa meniť stravu ani návyky, len si dajte pozor, aby ste to s množstvom jedla nepreháňali.

Kontraindikácie použitia lieku Biostinex

Biostinex, doplnok stravy na báze kofeínu, nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky, ak sa užíva v odporúčaných dávkach. Je však potrebné určité objasnenie.

Výrobca neodporúča, aby ho používali tehotné a dojčiace ženy a osoby mladšie ako 18 rokov. Odporúča tiež, aby sa ľudia, ktorí ho chcú užívať, ale majú problémy s obličkami alebo užívajú iné lieky, s ktorými sa môže vzájomne ovplyvňovať, poradili so svojím lekárom.

Osobitné obmedzenia platia aj pre osoby trpiace gastroezofageálnym refluxom, gastritídou, hypertenziou, vredmi, užívajúce lieky na štítnu žľazu alebo ochorenie štítnej žľazy, vysoký krvný tlak a žlčové kamene.

Nakoniec je dôležité si uvedomiť, že Biostinex je doplnok a v žiadnom prípade by nemal nahrádzať zdravú stravu a životný štýl, iba dopĺňať a urýchľovať ich účinky.

Recenzie a názory používateľov Biostinex

Na internete si môžete prečítať početné recenzie produktu, ale najmä názory používateľov, ktorí doplnok používajú už nejaký čas. Nižšie sú uvedené niektoré z názorov nájdených na fórach od ľudí, ktorí používali a používajú Biostinex a zanechali svoje posudky po použití produktu prostredníctvom osobného prehľadu svojich skúseností:

Už niekoľko týždňov užívam Biostinex a kombinujem ho so správnou stravou. Všimol som si výrazný úbytok hmotnosti, naozaj sa mi to páči a odporúčam to ľuďom, ako som ja, ktorí majú veľa váhy, aby stratili.

Vynikajúci doplnok, ľahko prehĺtateľné tablety. V dôsledku menopauzy som veľmi pribrala, užívam doplnok a každý deň chodím na dlhú prechádzku. Účinky sú viditeľné, pretože som za dva týždne schudol dve kilá bez diéty.

Kde kúpiť a koľko stojí Biostinex?

Je veľmi jednoduché kúpiť doplnok Biostinex, je dôležité ho kúpiť z oficiálnej webovej stránky, aby sa pôvodný výrobok dostal k vám domov. Doplnok stravy Biostinex na báze kofeínu je možné zakúpiť za cenu 39 € a domov dostanete dve balenia.

Prečítajte si  Keto Diet 20 kapsúl

Neodporúča sa kupovať výrobok z iných predajní, či už fyzických alebo online, pretože môžete naraziť na nekvalitné napodobeniny, ktoré určite nesplnia vaše očakávania a nepomôžu vám schudnúť.

Nákup výrobku je veľmi jednoduchý: stačí prejsť na oficiálne webové stránky značky a vyplniť objednávkový formulár s osobnými údajmi.

Po potvrdení objednávky stačí počkať štyri až päť pracovných dní (v závislosti od miesta objednávky), kým vám balík s Biostinex príde domov.

Objednávanie z oficiálnej webovej stránky:

 • Nákup Biostinex je veľmi jednoduchý, všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa týchto troch základných krokov a kontaktovať oficiálnu webovú stránku:
 • Zadajte svoje osobné údaje do objednávkového formulára, ktorý nájdete na webovej stránke;
 • Počkajte na telefonát od operátora, ktorý potvrdí zadanie objednávky;
 • Počkajte na doručenie výrobku, ktoré sa uskutoční kuriérom v celej krajine s platbou na dobierku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *