Matcha Slim, nápoje 100g

Matcha Slim je doplnok stravy pre tých, ktorí hľadajú prirodzenú podporu na ceste k chudnutiu. Zloženie prášku Matcha Slim môže prispieť k pohode tela a jeho funkciám počas procesu chudnutia.

matcha slim

Ako užívať doplnok prášku, aké sú jeho výhody a koľko stojí? V nasledujúcich častiach sa budeme zaoberať všetkými rôznymi funkciami, ktoré stoja za nedávnym komerčným úspechom Matcha Slim!

Čo je Matcha Slim?

Výživový doplnok Matcha Slim sa dostal na trh ako nápoj v prášku, ktorý sa rozpúšťa vo vriacej vode rovnako ľahko ako čaj alebo bylinný nálev. Základom rozmachu predaja, najmä v posledných mesiacoch, je niekoľko prírodných, vnútorných pomocných látok, ktoré spoločne vytvárajú synergiu, ktorá môže zlepšiť a podporiť fyzickú pohodu a podporiť vylučovanie toxínov, odpadových látok, prebytočných tekutín a nedostatkov v tráviacom trakte a črevách.

Matcha Slim sa dodáva vo vzduchotesne uzavretých vrecúškach, môže sa skladovať pri izbovej teplote (ak nie je na etikete uvedené inak) a podľa oficiálnej webovej stránky je dostupná bez lekárskeho predpisu. Každé vrecúško Matcha Slim obsahuje 100 gramov práškového produktu, ktorý sa pridá do šálky horúcej vody, čo stačí na mierne dlhú dobu.

Výživový doplnok s charakteristickou chuťou a vôňou podobnou japonskému čaju matcha je veľmi príjemný na pitie, neobsahuje žiadne škodlivé látky a je certifikovaný štúdiami a výberom, ktoré výrobca vykonal pred uvedením na trh.

Ako funguje Matcha Slim?

Zdá sa, že užívanie doplnku stravy, ako je Matcha Slim, už presvedčilo mnohých ľudí, ktorí bojujú s diétami na chudnutie. V spojení so štíhlou stravou, fyzickou aktivitou a zdravým životným štýlom podporuje fyzickú pohodu a môže pomôcť zlepšiť tráviacu funkciu, vstrebávanie dodaných živín, normalizáciu hladiny cholesterolu, metabolizmus tukov a lipidov, pravidelnosť črevných procesov, vylučovanie odpadových produktov a toxínov a gastrointestinálne procesy. Doplnok môžu užívať aj tí, ktorí hľadajú príjemný nápoj s možnými sýtiacimi účinkami a zároveň prísne kontrolujú jedlo skonzumované počas dňa, s vyššou koncentráciou vlákniny.

Prečítajte si  Slimmestar 20 Náplasti

Ako funguje Matcha Slim

Aké sú zložky Matcha Slim?

Nový nápoj Matcha Slim, ktorý sa používa na podporu každodennej diéty pri chudnutí a na očistu organizmu, je vo všetkých svojich vlastnostiach založený na výbere prírodného, vnútorného vzorca. V každých 100 gramoch práškového výrobku nájdete:

  • Citrónový extrakt: môže prispieť k dobrému vstrebávaniu vitamínu C, má príjemnú vôňu a chuť.
  • Matcha čaj: V Japonsku je známa najmä pre svoje odvodňujúce účinky a pomáha zbavovať telo odpadových látok a toxínov. Odporúča sa aj pri nízkokalorických diétach a považuje sa za vynikajúci prírodný antioxidant.
  • Taurín: je tiež produkovaný ľudským telom a môže pomôcť podporiť telo a myseľ v obdobiach vysokého stresu.

Ako a kedy sa má Matcha Slim užívať?

Oficiálne dávkovanie Matcha Slim je obzvlášť dôležité pre získanie celého radu výhod pre telesné funkcie. Je dôležité užívať doplnok spolu s pravidelnou stravou (ak je to potrebné na zníženie hmotnosti), správnym životným štýlom a fyzickou aktivitou, aby sa zabránilo spomaleniu metabolických procesov v ďalších dávkach:

  • 1 čajová lyžička prášku
  • Matcha Slim rozpustite v šálke s veľkým množstvom vriacej vody.
  • Akcia na 7 minút
  • Prípravok užívajte po hlavných denných jedlách.

Kontraindikácie

Matcha Slim nemá žiadne špecifické kontraindikácie vzhľadom na svoje prirodzené vnútorné zloženie, ale neodporúča sa pri individuálnych alergiách na jednu alebo viacero zložiek, ktoré by sa mali starostlivo skontrolovať v úplnej inci výrobku. Matcha Slim sa neodporúča tehotným ženám a ľuďom so zdravotnými ťažkosťami, preto je vždy vhodné poradiť sa najprv s lekárom.

Čo hovoria ostatní na Matcha Slim? Skúsenosti a recenzie

Pri posudzovaní nákupu nového doplnku je tiež dôležité hľadať posudky od ľudí, ktorí majú priame skúsenosti s jeho používaním. Matcha Slim sa nezdá byť marketingovým trikom, ale účinným doplnkom stravy pre blaho rôznych telesných funkcií, ak je správne sprevádzaný programom na zníženie hmotnosti, čo potvrdzuje väčšina názorov a recenzií od kupujúcich:

Prečítajte si  FitBerry 60 Kapsul

Elena píše: „Aby som získala späť svoju ideálnu fyzickú kondíciu, začala som dodržiavať redukčnú diétu, ku ktorej som pridala nápoj Matcha Slim, ktorý odporúčam všetkým.“

Lucia píše: „Už 2 mesiace užívam Matcha Slim na podporu dobrého stavu môjho tela a stravy. Nápoj mi pomáha odstraňovať odpad a toxíny a je chutný.

Irena píše: „Naozaj odporúčam vyskúšať Matcha Slim spolu s programom na chudnutie!

Čo hovoria ostatní na Matcha Slim? Skúsenosti a recenzie

Cena a kde kúpiť Matcha Slim?

Na obmedzený čas je možné doplnok Matcha Slim zakúpiť výhradne na oficiálnych stránkach výrobcu za aktívnu propagačnú cenu. Na predajnej stránke nájdete formulár, do ktorého môžete zadať tieto osobné údaje.

Ponuka zahŕňa nákup 1 balenia Matcha Slim za cenu 49 eur (pôvodná cenníková cena: 98 eur).

Čo je metabolizmus?

Metabolizmus je pojem, ktorým sa označujú všetky procesy, ktoré prebiehajú v tele. Tieto reakcie vedú k spotrebe energie a živín na udržanie životných funkcií. Rýchlosť metabolizmu je geneticky podmienená, ale možno ju ovplyvniť stravou, zdravým životným štýlom alebo cvičením. Ak chcete vedieť, ako zrýchliť metabolizmus, prečítajte si naše tipy!

Pite vodu na zrýchlenie metabolizmu

Ak chcete podporiť svoj metabolizmus, musíte sa rozlúčiť s vodou a nahradiť ju sladkými nápojmi. Voda obsahuje „len“ 0 kalórií, podporuje dobrý metabolizmus a umožňuje chudnutie, ako sme už písali v článku o tom, ako rýchlo schudnúť.

Výskum ukázal, že pravidelná konzumácia vody môže zvýšiť metabolizmus až o 30 %. Tento účinok sa môže zosilniť, keď konzumujeme studenú vodu, pretože telo vynakladá ďalšiu energiu na jej ohriatie na telesnú teplotu.

Voda tiež pôsobí ako prostriedok na potlačenie chuti do jedla. Pohár vody vypitý pol hodiny pred plánovaným jedlom nám umožní cítiť sa pri jedle plnší. V dôsledku toho dodávame telu menej kalórií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *