Prostanol – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Prostanol – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie
Muži sú v súčasnosti čoraz aktívnejší pri znižovaní možnosti vzniku rakoviny prostaty a viac si uvedomujú nevyhnutnosť udržiavania dobrého stavu prostaty. Používanie špičkového doplnku stravy proti prostate je jedným z praktických spôsobov, ako znížiť veľkosť prostaty, zmierniť časté močenie a zlepšiť sexuálnu výkonnosť. Niektoré z týchto doplnkov sú vytvorené na podporu všeobecného zdravia a wellness prostaty. Obsahujú prírodné zložky, ktoré boli zámerne vybrané pre ich liečebné účinky.

Ak máte 40 rokov alebo viac a musíte v noci mnohokrát vstávať na toaletu, je to znamenie, že s vašou prostatou nie je niečo v poriadku. V tomto roku sa takmer 500 000 mužov lieči na rôzne ochorenia prostaty.

Čo je to Prostanol?

Prostanol je úplne prírodný doplnok stravy špeciálne navrhnutý na podporu zdravia prostaty u starnúcich mužov. S pribúdajúcim vekom sa u mužov často vyskytujú problémy s močením vyplývajúce zo zväčšenej prostaty, ktorá je z lekárskeho hľadiska známa ako benígna hyperplázia prostaty (BPH). Medzi príznaky BPH patrí častá a naliehavá potreba močiť, ťažkosti so začiatkom močenia, slabý alebo pomalý prúd moču a pocit neúplného vyprázdnenia močového mechúra. Prostanol môže pomôcť zmierniť tieto príznaky tým, že poskytuje celý rad prospešných živín, ktoré podporujú a udržiavajú zdravú funkciu prostaty.

Ako funguje Prostanol?

Prostanol je jedinečná kombinácia prírodných zložiek, ktoré môžu pomôcť podporiť a podporiť dobrú funkciu prostaty. Obsahuje celý rad sterolov, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie prostaty. Nielen to, ale tieto steroly môžu tiež pomôcť zvýšiť účinnosť vášho kardiovaskulárneho systému a imunitného systému. Ak začnete užívať Prostanol, čoskoro si všimnete rozdiel – už sa nebudete musieť často a naliehavo ponáhľať na toaletu, najmä v noci. Zaznamenáte tiež zlepšenie prietoku moču a už nebudete pociťovať bolesť alebo nepríjemné pocity pri močení.

Prostanol – Zloženie

Prostanol pre mužov obsahuje pozoruhodné zložky, ako sú kyselina L-glutámová, L-alanín, chryzín, L-lycín, kampesterol, stigmasterol, brasikasterol a sitostanol. Nižšie sú uvedené ďalšie pozoruhodné zložky Prostanolu.

 • Fosfatidylcholín – bežne sa vyskytuje v sóji, slnečnici, horčici a vajciach, pomáha spomaľovať proces starnutia a používa sa aj na liečbu ochorení žlčníka.
 • Beta-sitosterol – klinický výskum naznačuje, že beta-sitosterol môže zlepšiť prietok moču a zmierniť príznaky. Okrem toho sa ukázalo, že je úspešným liekom na mierne až stredne závažné prípady BPH.
 • Vitamín B6 – je známy tým, že pomáha zvyšovať hladinu energie a zlepšuje fungovanie imunitného systému.
 • Výťažok z koreňa netýkavky – potenciálnym prínosom je zvýšenie výkonnosti prostaty a potenciálne zmenšenie jej zväčšenia.
 • Tekvicový olej – zmierňuje nepríjemné pocity v močovom mechúre a uľahčuje močenie.
 • Zinok – Môže ovplyvniť hladinu testosterónu v tele, čo vedie k zvýšeniu libida a zlepšeniu sexuálneho zdravia.
 • Lykopén – Pomoc pri zastavení zväčšovania prostaty je dosiahnuteľná.
 • Výťažok z brusníc – môže pomôcť znížiť príznaky spojené so zväčšenou prostatou, prostatitídou a infekciami močových ciest.
Prečítajte si  Visitec – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Prostanol – Recenzie a názory z pre

Nižšie sú uvedené niektoré názory a posudky používateľov z internetových fór pri používaní lieku Prostanol.

Recenzia lekára:

„Prostatitída je problém, ktorý bohužiaľ postihuje veľké percento mužov na celom svete. Nemusíte sa však obávať, pretože sú k dispozícii produkty, ktoré môžu pomôcť pri zmiernení tohto stavu. Prostanol je jedným z takýchto výrobkov, ktorý je známy svojou kvalitou, účinnosťou a bezpečnosťou. Obsahuje zmes dobre známych zložiek, ktoré sú kombinované tak, aby znižovali zápal, obnovovali produkciu pohlavných hormónov, zvyšovali výdrž a hlavne nemali žiadne vedľajšie účinky. Ako urológ vrelo odporúčam všetkým mužom, aby aspoň raz ročne navštívili svojho lekára na preventívnu prehliadku. Okrem toho je nevyhnutné dodržiavať vyváženú stravu, aby sa zabezpečila optimálna úroveň fyzickej a sexuálnej energie.“

Recenzie skutočných používateľov:

„Ukázalo sa však, že som bez môjho vedomia trpel chronickým zápalom prostaty. Po tom, ako som začal užívať predpísané lieky, som bol príjemne prekvapený, že sa moja túžba obnovila. Odvtedy sa nám podarilo obnoviť romantiku medzi nami a cítim sa, akoby sme boli znova na medových týždňoch.“

„Pred návštevou lekára som nikdy nemal dôvod domnievať sa, že trpím zväčšenou prostatou. Ukázalo sa, že to bola hlavná príčina mnohých mojich problémov, z ktorých niektoré ovplyvňovali moje intímne vzťahy. Našťastie som sa riadil radami lekára a podstúpil som odporúčanú liečbu, ktorá, ako s radosťou môžem povedať, všetky tieto problémy odstránila.“

Prostanol – Účinky

Ak sa rozhodnete vyskúšať Prostanol, môžete tak urobiť s úplnou istotou. Poskytuje sa totiž 100 % záruka spokojnosti. Nižšie je uvedený zoznam účinkov pri užívaní Prostanolu.

 • Kontrola množstva a jednoduchosti močenia a zníženie nepríjemných pocitov počas močenia.
 • Pomoc pri zmenšovaní prostaty.
 • Zníženie frekvencie návštev toalety počas dňa aj noci.
 • Obnovuje vaše sexuálne fungovanie do prirodzeného stavu.
Prečítajte si  Ophtalax – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Prostanol – Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Je známe, že Prostanol nemá žiadne hlásené vedľajšie účinky ani kontraindikácie. Jeho zložky sú úplne prírodné a jeho dávkovanie je vypočítané tak, aby bolo bezpečné a neobsahovalo žiadne potenciálne škodlivé farbivá alebo farbivá. Ak sa však kedykoľvek vyskytnú akékoľvek vedľajšie účinky, odporúča sa užívanie prerušiť a ihneď sa poradiť s lekárom.

Prostanol – Dávkovanie

Návod na použitie lieku Prostanol:
Fľaštička Prostanolu obsahuje 30 kapsúl, z ktorých každá obsahuje dva mäkké gély. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa podľa jeho pokynov užívajú dva mäkké gély denne. Prostanol je prírodný doplnok stravy, ktorý pomáha podporovať zdravie prostaty a celkovú pohodu. Mäkké gély obsahujú pokročilú zmes bylinných extraktov, vitamínov, minerálov a ďalších prírodných zložiek, ktoré pomáhajú zlepšiť prietok moču, znížiť nepríjemné pocity v močovom mechúre a zlepšiť zdravie prostaty. Pri pravidelnom užívaní môže Prostanol pomôcť znížiť riziko zdravotných problémov súvisiacich s prostatou. Okrem toho Prostanol pomáha zlepšovať vaše celkové zdravie tým, že poskytuje základné vitamíny a minerály, ako aj antioxidačnú podporu.

Kde kúpiť Prostanol? Amazon, lekáreň

Prostanol nie je možné nájsť v lekárni. Kde ho teda kúpiť? Najpohodlnejší spôsob, ako si ho kúpiť, je online. Je však nevyhnutné uistiť sa, že zdroj je dôveryhodný, aby ste sa vyhli akýmkoľvek falošným produktom. Výhradná dostupnosť tohto výrobku je obmedzená na jeho oficiálnu webovú stránku.

Prostanol – Cena – Koľko to stojí?

Cena Prostanol je 39 USD. Vždy je rozumné nakupovať priamo z oficiálnej webovej stránky výrobcu, pretože ponúka rôzne špeciálne ponuky a akcie. Okrem toho si môžete byť istí, že kvalita výrobku bude na najvyššej úrovni a v prípade akýchkoľvek problémov vám určite pomôže odborník.

Publikované
Kategorizované ako Zdravie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *