Talismantro – recenzie – forum – cena – kde kúpiť

talismantro náramok priťahujúci bohatstvo

Talismantro je starobylý tibetský amulet bohatstva v podobe náramku, ktorý sa považuje za najmocnejší nielen v tejto krajine, ale na celom svete. Prinášajú bohatstvo, šťastie a úspech vo všetkých záležitostiach a rozhodnutiach. Pomáhajú ich chrániť a zväčšovať a udeľujú 9 požehnaní života.

Objavili sa pred viac ako 3 tisícročiami, tajomné perly, ktorých pravý pôvod nikto s istotou nepozná, a dnes sú najdôležitejšími talizmanmi. V Tibete sa odovzdávali a odovzdávajú z generácie na generáciu. A teraz ich vďaka ich veľkej moci spoznal celý svet.

Vyrábajú sa v Nepále, kde existujú malé rodinné podniky. Miestni mnísi ich nabíjajú pozitívnou energiou podľa rituálov, ktoré poznajú len oni.

Mnohí bohatí, úspešní a slávni ľudia vlastnia posvätný talizman a veria, že len vďaka nemu dosiahli v živote toľko.

Čo je Talismantro?

Talismantro je jedným z najzáhadnejších tibetských talizmanov, ktorého pôvod je opradený mnohými mýtmi a legendami. Jeho história je známa len približne 3 000 rokov. Pre Tibeťanov je to skutočný poklad, ktorý si cenia viac ako zlato a ktorý sa dedí z generácie na generáciu.

Tento mimoriadne silný amulet je priamo spojený s ľudskou energiou, aktivuje a posilňuje jej toky a chráni ju pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi.

Jedinečnosť účinkov Talismantro spočíva v tom, že:

 • sú vytvorené špeciálne pre vás;
 • sú ručne vyrábané v Nepále;
 • sú smerovaním energie správnym smerom;
 • používate starodávne poznatky, ktoré sa používajú už stáročia;
 • vhodné pre každého bez ohľadu na národnosť alebo vieru;
 • Nemusíte platiť veľa, aby ste mali šťastie.

Najlepší spôsob, ako zmerať svoj pokrok v akejkoľvek oblasti, je spočítať počet neúspechov. Ak sa vám nič nepodarilo, pravdepodobne ste sa veľmi nesnažili. Neúspech je kladivom, ktoré kuje meč vášho úspechu. Ak chcete v niečom naozaj uspieť, musíte aspoň niekoľkokrát zlyhať.

Ak sa pozriete na všetkých veľkých mužov a ženy v histórii, zistíte, že všetci mali jedno spoločné. Zlyhali a zlyhávali často. Spomeňte si na Thomasa Edisona. Koľkokrát ste si vybrali nesprávny materiál vlákna pre žiarovku? Existuje niekoľko hypotéz, ale všetky spadajú do rámca „pekla“. Henry Ford poznal neúspech. Je autorom citátu „Neúspech je príležitosť začať odznova a konať inteligentnejšie“.

Prečítajte si  Keramin - recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Výhody Talismantro – výsledky

Preto sa za najsilnejší považuje Talismantro, skutočný výsledok, na ktorom je vyrytých 9 kruhov. Pri jeho neustálom používaní je človek úspešný vo všetkých oblastiach života. To vám prinesie rýchlu finančnú prosperitu. Korálik s 9 očami navyše prináša aj túto energiu:

 • neočakávaná a trvalá sláva, dokonca celosvetová sláva;
 • neustále žiarenie v pozadí ostatných;
 • ostrosť mysle;
 • nezávislosť a osobnú dôstojnosť;
 • vplyv v mnohých oblastiach života; kontrola a moc nad ľuďmi;
 • schopnosť kontrolovať a plánovať svoj život;
 • výbornú povesť medzi kolegami, priateľmi a ostatnými;
 • schopnosť prekonávať životné prekážky;
 • láskavosť, porozumenie, súcit.

Výhody Talismantro - výsledky

Ako funguje Talismantro?

Talismantro, ako sa označuje interpunkcia špeciálnych symbolov, sa objavil, to je všeobecne veril, v 2700 pred naším letopočtom me. Talismantro v tibetčine znamená „jas, nádhera, čistota, žiarivosť“.

Samozrejme, náklady na staré účty predstavujú státisíce dolárov. Tibetskí mnísi však zabezpečujú, že dnes vyrábané Talismantro za zníženú cenu nie sú menej výkonné, ale sú úplne dostupné pre všetkých.

Hlavné vlastnosti náramku:

 • podobne je vyrobený len z kameňa, na ktorom sú špeciálnym spôsobom nanesené vzory podobné kozmickým nápisom;
 • čím viac vzorov, tým silnejší výrobok. Najsilnejšie sú tie, v ktorých je vyrytých niekoľko kruhov;
 • Týchto „očiek“ môže byť od 1 do 9, okrem toho sú na kameňoch vzory štvorcov, vĺn, pruhov;

Najobľúbenejší je v súčasnosti náramok s 9 očami, ktorý ponúka rýchle získanie bohatstva a 9 požehnaní života.

Ako používať Talismantro?

Diela Talismantro môžete použiť podľa vlastného uváženia. Určite vám pomôžu. Treba im však aj pomôcť. Zmena príde pomerne rýchlo. Neodporujte, pracujte v jednote s mocným talizmanom.

Špeciálne motívy sa nanášajú ručne a práve tie dodávajú kameňu silu. Každý z nich zosilňuje účinok na človeka.

Kamene sa preto opracúvajú špeciálnym spôsobom.

Až potom tibetskí mnísi vykonávajú špeciálne rituály a vdychujú do výrobku špeciálnu energiu.

Prečítajte si  Ravestin - recenzie - forum - cena - kde kúpiť

Ak sa vám nedarí v podnikaní, potrebujete intimitu a lásku, hľadáte svoju jedinú lásku: nasaďte si amulet a noste ho s dôverou v srdci.

Talismantro – Recenzie

Pred rokom sa mi zdalo, že sa svet rúca. Zníženie počtu zamestnancov, žiadne živobytie, dlh na hypotéke. Všetko sa v okamihu zrútilo, bol som rozrušený. Čítal som o lekárňach Talismantro, rozhodol som sa to risknúť, čo to, sakra, nie je vtip. A ako si viete predstaviť, situácia sa postupne začala zlepšovať. Dnes som si objednal svoju priateľku, naozaj si myslím, že jej to tiež pomôže.

Našiel som si dobre platenú prácu, kúpil som si pekné auto a dokonca som našiel svoj osud. A to všetko, myslím, len kvôli produktu. Talismantro, kde nájdem, je nielen tajomný a magický, ale aj veľmi krásny.

Neveril som na ezoteriku, ale táto drobnosť je jednoducho fantastická. Rok som šetril, aby som s tým vyžil, pretože podnikanie sa okamžite rozbehlo a ja som mohol otvoriť 4 nové pobočky po celej krajine.

Nosila som ho bez toho, aby som si ho vyzliekla, pretože pred šiestimi mesiacmi som stretla svoju pravú lásku, ktorú sa jednoducho bojím stratiť. Objednajte si ho, nebudete ľutovať. Aj keď si myslíte, že je s vami všetko v poriadku. Bude to ešte lepšie, tým si môžete byť istí.

Kde kúpiť Talismantro? Cena

Pre vaše pohodlie bol vytvorený online portál. Ak si chcete kúpiť Talismantro tam, kde ho predávajú, zanechajte svoje mobilné číslo a meno. Po určitom čase sa s danou osobou spojí zástupca spoločnosti. Odpovie na vaše otázky. Bude sa zaujímať o poštové údaje kupujúceho. V určený deň príde balík s tovarom na poštu v danom meste. Zákazník dostane cenu Talismantro a zaplatí za nákup spôsobom, ktorý mu najviac vyhovuje. V súčasnosti stojí jeden náramok Talismantro vďaka špeciálnej akcii len 39 €.

Publikované
Kategorizované ako Zdravie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *