Tensital – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

tensital kapsule na krvný tlak

Tensital je nové ekologické riešenie pre ľudí s hypertenziou s celkovým priaznivým účinkom na kardiovaskulárny systém, ak by sme mali veriť mnohým pozitívnym komentárom.

Zákazníci sa podelili o svoje názory na rýchly účinok na vysoký krvný tlak a tvrdia, že sa im podarilo dostať hypertenziu pod kontrolu len za tri mesiace. Kapsuly posilňujú cievy a omladzujú spojivové tkanivo v tepnách a kapilárach. Viac informácií o nich nájdete v našej podrobnej recenzii Tensital.

Tensital – Efekty

Tensital je inovatívny, 100% bezrizikový a účinný doplnok stravy určený na odstránenie príznakov a príčin hypertenzie. Podľa komentárov na online fóre je táto liečba s dlhotrvajúcim účinkom možná len počas 3 mesiacov. Okrem toho majú kapsule množstvo ďalších zdravotných účinkov, ako je odblokovanie tepien, udržiavanie ciev dostatočne silných a pružných, regenerácia srdcového tonusu a imunitného systému, ako aj prísna rovnováha červených a bielych krviniek.

Klinické štúdie ukázali, že je jedinečný v tom, že je prvým lekárskym roztokom, ktorý obsahuje 0 % chemických látok na boj proti vysokému krvnému tlaku. Záverom laboratórnych testov je správa, v ktorej sa uvádza, že riešenie je účinné bez ohľadu na konkrétnu fázu hypertenzie. Tensital, schválený najlepšími svetovými kardiovaskulárnymi špecialistami a držiteľ oficiálneho certifikátu kvality Tensital, je krabička organických kapsúl, ktoré znižujú krvný tlak v prípade krízy maximálne do 6 hodín a eliminujú riziko inzultu, myokardu alebo trombózy.

Zloženie kapsúl Tensital

Tensital je revolučný vzorec, ktorý sa skladá len z organických a netoxických zložiek. Ide o vysoko účinný prírodný obsah bioflavonoidov, ktoré odstraňujú toxíny z ciev a chránia pred komplikáciami, ako sú ochorenia nervového systému, kŕčové žily a trombóza. Hypertenzia sa znižuje o 90 % už po prvých týždňoch užívania lieku Tensital, ktorý nemá žiadne kontraindikácie. Možné vedľajšie účinky sa nepozorovali.

Zloženie kapsúl Tensital

Pozrite si ostatné organické zložky v tomto vynikajúcom zložení na podporu kardiovaskulárneho systému:

 • Koreň valeriány lekárskej je fantastický bylinný extrakt proti úzkosti, ktorý môže znížiť stres, ktorý je hlavnou príčinou hypertenzie. Má tiež vyrovnávajúci účinok na endokrinný a nervový systém.
 • Výťažok z materinej dúšky pomáha pacientom s chronickými krvnými chorobami žiť normálny život bez príznakov, ako sú vysoké hodnoty krvného tlaku, riziko infarktu, stály tlak a únava, ako aj problémy so zrakom a poruchy metabolizmu.
 • Zelená káva je fantastický antioxidant s dvojitým účinkom v zložení Tensital. Na jednej strane odstraňuje z tela voľné radikály a na druhej strane dodáva potrebný tonus celému kardiovaskulárnemu systému.
 • Hloh pomáha k silnému srdcu, svalom a imunitnému systému. Je to dobre známe staroveké riešenie na liečbu hypertenzie.
 • Humulus lupulus alebo extrakt z chmeľu sa veľmi podporuje pre zlepšenie krvného obehu a rýchlu obnovu cievnych stien. Je tiež prospešný proti vzniku krvných zrazenín a vysokému krvnému tlaku.
 • Čistý extrakt z oregana ničí baktérie v cievach a svojimi protizápalovými, vyrovnávacími a upokojujúcimi účinkami podporuje pacientov s hypertenziou.
 • Extrakt z prasličky znižuje hladinu cukru v krvi a okrem zníženia účinkov hypertenznej choroby môže chrániť pred cukrovkou vrátane jej komplikácií.
 • Extrakt z medovky lekárskej v tomto prírodnom prípravku je veľmi príjemnou zložkou, ktorá znižuje nadváhu, obnovuje pravidelnú hladinu krvného tlaku a odstraňuje metabolické problémy. Je to ďalší antidiabetický prvok s terapeutickým účinkom na hypertenziu.
Prečítajte si  Steplex – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Tensital: dávkovanie, vedľajšie účinky a kontraindikácie

Pokyny Tensital sú uvedené v návode krok za krokom. Tento leták vysvetľuje účinok výživového doplnku bez ohľadu na to, že nejde o chemickú tabletu alebo balenie tabliet z lekárne. Hoci je výrobok organickým doplnkom stravy, má vlastný návod na použitie. Nižšie sa dozviete, ako používať Tensital, a všimnite si, že neexistujú žiadne kontraindikácie (roztok môžu používať ľudia všetkých vekových kategórií):

 • Tento produkt je určený len na interné použitie.
 • Denná dávka: 2 kapsule
 • Denná dávka sa môže rozdeliť na dve časti alebo sa môže užiť ako jedna dávka.
 • Kapsuly je potrebné užívať po jedle.
 • Kapsuly zapíjajte vodou, džúsom alebo mliekom.
 • Minimálna doba liečby – bez ohľadu na fázu hypertenzie – je 3 mesiace.
 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Žiadne kontraindikácie
 • Nie je potrebné prestať užívať doplnok stravy ako preventívne opatrenie
 • Podrobné pokyny nájdete v príbalovom letáku výrobku

Tensital – názory, komentáre a recenzie na online fórach

Komentáre a recenzie opisujú tento produkt ako „účinný“, „rýchlo pôsobiaci“, „cenovo dostupný“, „skvelý za svoju cenu“, „vynikajúci na prevenciu a liečbu hypertenzie“. Na väčšine online fór o zdraví čítame recenzie a názory s päťhviezdičkovým hodnotením.

Tensital - názory, komentáre a recenzie na online fórach

Existuje mnoho recenzií Tensital, ktoré spájajú tento doplnok stravy s obrovským účinkom na zotavenie srdca z komplikácií hypertenzie. Na druhej strane skupina lekárov z Poľska tvrdí, že „Tensital je bezpečný. Nespôsobuje zrazeniny v tepnách ani toxický šok v tele. Medzitým existuje niekoľko klinických štúdií, podľa ktorých tieto organické kapsule môžu vyčistiť cievy a odstrániť mnohé príznaky cukrovky a vedľajšie účinky pravidelného zvyšovania hladiny cukru v krvi.“ A tu je Tensital recenzií napísaných skutočnými zákazníkmi:

    „Tensital funguje. Pila som ho dva mesiace. Výsledkom je normálny krvný tlak a viac energie, bez únavy a bolestí hlavy počas dňa. Takisto nemám žiadne stresujúce krízy.“

„Odporúčam ho všetkým ľuďom s hypertenziou. Namiesto pitia chemických piluliek tieto prírodné kapsule prirodzene vyrovnávajú vysoký krvný tlak. Podľa môjho kardiológa sú teraz moje cievy silnejšie a toxíny sa z môjho tela vylučujú.“

„Vo všetkých komentároch Tensital som sa dočítal, že má silu zastaviť nielen zvyšovanie krvného tlaku, ale aj eliminovať riziko vysokej hladiny cukru v krvi. To je pravda. Kedysi som mala vysoký krvný tlak a bola som v tzv. prediabetickom stave. Momentálne užívam kapsule preventívne, ale po 3 mesiacoch sa mi konečne vyliečil hypertenzia a endokrinológovia, ku ktorým chodím na kontrolu prediabetu, konštatujú, že hladina cukru v krvi je v norme!“

Kde kúpiť Tensital cena – lekáreň, Amazon

Cena Tensital je momentálne v predaji. Táto akcia sa však vzťahuje len na online objednávky z oficiálnej webovej stránky. Oficiálna webová stránka je jediným miestom, kde si môžete objednať pôvodný výrobok. Bežná cena 39 EUR je teraz znížená na zvýhodnenú cenu. Nekupujte Tensital v lekárni alebo v obchode Amazon. Repliky môžu byť pre vás a vaše zdravie veľmi nebezpečné. Namiesto toho postupujte podľa týchto jednoduchých pokynov pre bezpečnú objednávku, ktorá nevyžaduje žiadnu platbu vopred alebo osobné údaje:

 • Navštívte oficiálnu webovú stránku
 • Prečítajte si ešte podrobnejšie informácie o výrobku
 • Preskúmajte ďalšie komentáre a spätnú väzbu od odborníkov a zákazníkov
 • Prejdite na spodnú časť webovej stránky, kde nájdete online objednávkový formulár
 • Zadajte svoje meno a telefónne číslo a nič iné
 • Počkajte, kým sa vám telefonicky ozve zástupca
 • V prípade potreby položte ďalšie otázky alebo priamo potvrďte svoju objednávku
 • Zadajte svoju dodaciu adresu
 • Zaplaťte propagačnú cenu Tensital pri dodaní
Prečítajte si  Gluconol – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Tensital je doplnok stravy, ktorý lieči hypertenziu a podporuje cievy, čistí ich od toxínov a posilňuje ich a zvyšuje ich pružnosť. Produkt je teraz v predaji za špeciálnu propagačnú cenu. Odporúčame, aby ste robili iba objednávky na oficiálnych webových stránkach Tensital a nekupovali v lekárni, ako aj v obchodoch, ako je Amazon atď.

Publikované
Kategorizované ako Zdravie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *