Varisept – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Varisept je inováciou v boji proti kŕčovým žilám na nohách. Len pre našich čitateľov zľava na prvú objednávku!

 

Varisept pilulky na kŕčové žily na nohách

Kŕčové žily sú často prehliadaným ochorením, ktoré postihuje približne 35 % západnej populácie, najmä ženy, a zahŕňa trvalo rozšírené žily, ktoré sú dlhšie ako normálne a kľukatia sa po nohách.

Neliečený stav môže degenerovať a vyžiadať si invazívnu a bolestivú operáciu. Tradičná liečba, ktorá zahŕňa mechanickú kompresiu dolných končatín, nemá skutočný prínos, čo viedlo lekárov k výskumu zameraného na objavenie perorálne podávaných účinných látok, ktoré môžu priniesť skutočný úžitok.

Čo je Varisept?

Syntéza najdôležitejších objavov posledných rokov viedla k vytvoreniu Variseptu, prírodného a účinného riešenia problému kŕčových žíl. Varisept obsahuje jedinečnú kombináciu rastlinných extraktov, ktorých účinnosť bola potvrdená v mnohých klinických štúdiách.

 

Varisept: Prečo používať doplnok stravy v boji proti kŕčovým žilám?

Tradičná liečba kŕčových žíl spočíva v použití obväzov a iných foriem mechanického tlaku na zvýšenie tlaku a zastavenie rozširovania ciev.

V priebehu rokov sa tento liek ukázal ako neúčinný v mnohých ohľadoch:

 • Nedokáže pôsobiť proti periférnej cirkulačnej insuficiencii;
 • Z dlhodobého hľadiska nie je účinný;
 • Nedokáže bojovať s nedokonalosťami a nepríjemnými pocitmi v každodennom živote, ba naopak, má tendenciu ich ešte zhoršovať.

Lekársky výskum sa preto zameral na poznanie prírodných látok, ktoré možno pravidelne užívať ako súčasť každodennej stravy na obnovenie správneho krvného obehu bez akýchkoľvek kontraindikácií alebo vedľajších účinkov. Hoci najviac postihnutou oblasťou sú nohy, kŕčové žily sú výsledkom poruchy periférneho obehového systému v celom tele, preto je lepšie používať systémové prípravky (tablety) ako lokálne (krémy).

Varisept je výsledkom mnohých štúdií, ktoré viedli k vytvoreniu prípravku kombinujúceho najlepšie prírodné účinné látky na riešenie problému kŕčových žíl priamo pri ich zdroji.

Zloženie lieku Varisept – ako funguje?

Zloženie lieku Varisept - ako funguje

Varisept tablety proti problému kŕčových žíl obsahujú:

Venocin: vysokokvalitný štandardizovaný extrakt s obsahom najmenej 20 % escínu, najúčinnejšej prírodnej účinnej látky v boji proti kŕčovým žilám, získaný z extraktu pagaštanu konského (Aesculus Hippocastanus).

Escin je venotonikum, t. j. látka schopná obnoviť napätie svalov obklopujúcich žily a obnoviť ich prirodzenú funkciu. Mechanizmus účinku bol skúmaný v štúdii prezentovanej na 22. kongrese Amerického žilového fóra a publikovanej v prestížnom časopise Journal of Vascular Surgey, ktorá ukázala, ako escín zvyšuje priepustnosť žilového endotelu pre ióny vápnika (zdroj): keď sú ióny vápnika (cirkulujúce v krvi) schopné účinnejšie prenikať do tkanív vystieľajúcich žily, stimulujú mechanizmus kontrakcie svalových buniek, ktoré okamžite zvyšujú napätie, čím získavajú späť pružnosť a pevnosť. Bolo preukázané, že Escin pôsobí na nepríjemné príznaky kŕčových žíl tým, že znižuje opuchy a ťažkosť nôh, bolesť a svalové kŕče (zdroj).

 

Centellin: extrakt z Centella asiatica, rastliny s mimoriadnymi vlastnosťami, so štandardným obsahom až 8 % triterpénov. Klinické a laboratórne štúdie potvrdili jeho účinnosť (zdroj) a preukázali schopnosť jeho triterpénov podporovať syntézu kolagénu okolo cievnych stien, zlepšovať ich elasticitu a pozitívne ovplyvňovať mikrocirkuláciu, príznaky žilovej hypertenzie, opuchy a obehové poruchy všeobecne.

Prečítajte si  Cardiline – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Vitamín C: vitamín C je základnou zložkou stravy s mnohými priaznivými účinkami, prispieva k správnemu fungovaniu žíl vďaka svojej schopnosti stimulovať syntézu kolagénu. Vitamín C dokáže chrániť integritu proteínov lysylhydroxylázy a prolylhydroxylázy, ktoré sú nevyhnutné pre syntézu tejto cennej zložky spojivového tkaniva (zdroj). Vitamín C obsiahnutý v prípravku Varisept sa získava z extraktu pohánky, ktorá je najbiologickejším zdrojom v prírode.

Esperín: prírodný flavonoid s dôležitými bioaktívnymi vlastnosťami, ktorého užívanie má klinicky preukázaný priaznivý účinok na kŕčové žily (zdroj). Štúdie ukázali, že dávka, ktorá sa má podať, je 150 mg, presne taká istá ako v tabletách Varisept.

Vinič hroznorodý: Vinič hroznorodý je jedným z najbohatších prírodných produktov z hľadiska antioxidantov, ktorých priaznivé účinky ovplyvňujú mnohé aspekty ľudského zdravia. Výťažok z vitis vinifera znižuje oxidatívny stres, znižuje tvorbu voľných radikálov a chráni pred vznikom mnohých ochorení. Prírodné zlúčeniny obsiahnuté vo viniči majú tiež schopnosť regulovať krvný tlak, čo sa ukazuje ako veľmi užitočné v boji proti príznakom kŕčových žíl.

Čarodejnica: extrakt z čarodejnice (Hamamelis virginiana) obsahuje množstvo bioaktívnych molekúl. Triesloviny majú najmä schopnosť stimulovať obehový systém vďaka svojim flebotrombotickým a vazokonstrikčným vlastnostiam. Vďaka týmto vlastnostiam sa táto prírodná zložka široko používa na reguláciu krvného obehu. Priaznivý účinok na celkový zdravotný stav umocňuje vysoký obsah flavonoidov, ktoré majú zaujímavé protizápalové a antivírusové vlastnosti.

Aké výsledky možno dosiahnuť s liekom Varisept

Pravidelné používanie lieku Varisept pomáha dosiahnuť rýchle a viditeľné výhody, ako sú:

 • krásne nohy
 • zníženie opuchu a ťažoby
 • Zníženie kŕčových žíl;
 • zlepšenie stavu kapilárnych ciev;
 • výhody pri hemoroidoch.

Existujú nejaké kontraindikácie používania?

Varisept je 100% prírodný produkt, úplne bez vedľajších účinkov.

Odporúča sa len skontrolovať možnosť subjektívnej alergie na zložky obsiahnuté v prípravku.

Ako užívať kapsuly Varisept? Dávkovanie

Varisept doplnok na kŕčové žily a problémy s krvným obehom má formu tabliet, ktoré sa prehĺtajú. Odporúča sa užívať 2 tablety denne pred jedlom a zapiť pohárom vody.

Výhody možno spozorovať po niekoľkých týždňoch používania výrobku.

Kde si môžem kúpiť Varisept?

Jediným dostupným miestom na kúpu lieku Varisept je oficiálna webová stránka výrobcu. Vyplnením formulára, ktorý nájdete na tomto odkaze, si môžete objednať svoje balenie lieku Varisept bez akýchkoľvek nepriamych nákladov. Môžete si zvoliť platbu na dobierku pri príchode kuriéra a tiež vás ochráni záruka vrátenia peňazí.

Nezabudnite, že na každú objednávku sa vzťahuje záruka: Varisept sa ukázal ako účinný vo všetkých testoch a spokojnosť zákazníkov je veľmi vysoká, ale ak nie ste spokojní s výsledkami, môžete vrátiť prázdne balenie výrobcovi, ktorý vráti celú vynaloženú sumu.

Koľko stojí Varisept? Cena

Balenie lieku Varisept sa distribuuje za katalógovú cenu len 49 EUR. Takáto nízka cena za 100 % prírodný produkt je možná len preto, že neexistujú žiadni obchodní sprostredkovatelia. Pre čitateľov Salute Segreta však platí špeciálna akcia, v rámci ktorej pri kúpe troch balení dostanete tri balenia zadarmo a za každé zaplatíte len 24,50 €.

Prečítajte si  Insumed – recenzie – forum – cena – kde kúpiť – zloženie

Koľko stojí Varisept Cena

Recenzie používateľov Varisept

Tu sú dva názory od ľudí, ktorí používali Varisept. Na internetových fórach možno nájsť mnoho recenzií používateľov tohto prípravku na kŕčové žily.

    Už mnoho rokov trpím kŕčovými žilami. V poslednom čase sa hanbím ukazovať nohy na verejnosti a dokonca som prestala chodiť na pláž. Pre mňa ako dcéru rybára to znamenalo, že som sa zriekla časti svojej a rodinnej histórie. Odkedy používam Varisept, moje nohy sú hladké a jemné ako keď som mala 20 rokov: už som si rezervovala dovolenku na toto leto a neviem sa dočkať, až si budem môcť užívať slnko na Sicílii.

Kŕčové žily boli v mojej rodine vždy problémom. Trpela nimi moja matka aj stará mama. Takže keď sa vo mne začali objavovať, rezignovane som prijala osud, o ktorom ma učili od detstva. Vedel som, že obväzy a obklady sú úplne neúčinné, a neveril som, že existuje liek, ktorý by ma vrátil späť. Bol to môj brat, kto mi dal Varisept a musím priznať, že som bol veľmi skeptický. Ale už po niekoľkých týždňoch boli účinky zjavné: nohy sa mi narovnali, pocit ťažoby a bolesti zmizol a dokonca som opäť začal chodiť po horách, čo bolo vždy mojím obľúbeným koníčkom.

Kŕčové žily: skutočné ochorenie

Kŕčové žily sa často považujú za poruchu a nepríjemnosť, ale v skutočnosti by sa mali považovať za skutočné ochorenie.

 

Podstatou problému je neefektívne fungovanie periférneho žilového systému: krv prúdiaca v žilách zvyčajne cirkuluje len jedným smerom, t. j. z tkanív smerom k srdcu; u ľudí trpiacich kŕčovými žilami však žilová krv cirkuluje čiastočne aj opačným smerom, teda späť do tkanív, z ktorých pochádza. Medzi príčiny patrí nesprávne fungovanie žilových chlopní a strata svalového tonusu (zdroj).

Okolo žíl sa nachádza vrstva hladkého svalstva, ktorá sa sťahuje, aby sa cieva splastizovala a krv sa dostala správnym smerom. Strata tonusu týchto svalov vedie k zvýšenému objemu a strate elasticity žíl, čo zhoršuje účinnosť periférneho žilového obehu.

Medzi príznaky kŕčových žíl patria:

 • škvrny;
 • bolesť nôh;
 • ťažkosť;
 • opuch (edém);
 • únava;
 • dermoskleróza (stuhnutá koža).

Neliečené kŕčové žily môžu prerásť do kožných vredov a tromboflebitídy, ktoré si vyžadujú hospitalizáciu a chirurgickú liečbu, aby sa zabránilo ešte vážnejším následkom.

Tipy pre zdravý krvný obeh

Kŕčové žily, hemoroidy, poruchy kapilár a iné problémy periférnej mikrocirkulácie majú mnoho príčin a často sú spôsobené dedičnými faktormi.

Životný štýl nemôže úplne zabrániť problémom, ale určite môže pomôcť znížiť riziko a oddialiť ich vznik. Ľudia s rizikom vzniku kŕčových žíl by sa mali vyhýbať činnostiam, ktoré si vyžadujú dlhé státie alebo šoférovanie, piť veľa vody a jesť stravu bohatú na antioxidanty.

Je potrebné vyhýbať sa fajčeniu, ktoré má silný vplyv na krvný obeh, a pacientom s nadváhou by sa mal odporučiť program regulácie hmotnosti.

Publikované
Kategorizované ako Zdravie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *